Таг: стефановиќ

Демонстрантите не го пуштаат Вучиќ надвор, тој си играше шах со...

Демонстрантите кои вчера упаднаа во зградата на РТС, денеска не му дозволија на срспкиот претседател, Александар Вучиќ да излезе од зградата на...

Голема полициска акција во Србија

Во голема акција на полицијата во Србија уасени се 53 лица осомничени за корупција. Нив обвинителството ги товари за проневера на  10 милиони евра. ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com