Таг: столче

Заев се качи на столче за да направи селфи во Охрид

Видно расположен на трибината во Охрид, премиерот , Зоран Заев, покрај тоа што лично интервенираше пред камерите за решавање на разни случаи...

Груевски дојде на своето работно место во Парламент

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски конечно се појави на своето работно место како пратеник во Собрание на РМ. Тој седи веднаш до Илија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com