Таг: стоп

Десет дена пекол на депонијата Русино

Депонијата Русино крај Гостивар најмалку 10 дена гори. Еколошки активисти и граѓани на Гостивар со денови бараат спас од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com