Таг: сточен пазар

Сточен пазар сред Скопје, овци се растрчаа на булеварот(видео)

Секоја година во Скопје за Курбан Бајрам се прави сточен пазар околу Бит Пазар. Се продава и купува без никаква заштита од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com