Таг: сто насто

Приштина ги зголеми таксите на српските производи за 100 проценти

Приштинските власти, по дебаклот на конференцијата на Интерпол во Дубаи, ги зголеми за сто насто таксите за српски производи. Со ова , на својот Твитер...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com