Таг: судир на интереси

Антикорупциска бара итен инспекциски надзор на УКИМ поради сомнеж за судир...

ДКСК постапувајќи по пријава во врска со функционирањето на Сенатот на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ (УКИМ) и најавата за отпочнување на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com