Таг: судска пресуда

Судска пресуда во Италија ќе ги остави 30 годишните ,,деца“ без...

Во Италија е донесена историска пресуда, пишуваат италијанските медиуми. Имено, судот пресуди против барањето на една мајка, таткото на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com