Таг: сјо разговори

Јанакиески тврди дека СЈО поседува 100.000 негови телефонски разговори

ВМРО ДПМНЕ на својата веб страница објави писмена изјава од Миле Јанкиески во која се вели: ..После скандалозната одлука на Апелациониот суд за уважување на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com