Таг: тадишани

Сите заболени деца од мали сипаници се невакцинирани

Комисијата за заразни болести  донесе одлука најмалку две недели да се затвори градинката во скопската населба Радишани, каде пет деца се заразиле...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com