Таг: Тамара Тодевска

Тамара Тодевска истетовира дел од стиховите од македонската химна

Пејачката Тамара Тодевска на социјалните мрежи ја објави својата нова тетоважа. ,,Ветено, сторено “-напиша Тамара и ги објави овие...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com