Таг: татко десетти пат

Глумецот Еди Марфи стана татко по десетти пат

Американскиот глумец, Еди Марфи(57), го доби своето десетто дете. Имено, на 30 ноември неговата сегашна partnerka, Пејџ Бачер(39), роди син, пренесува АП. Тие се во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com