Таг: татко ова е за тебе

Демонстрант во Белград: Татко, ова е за тебе, знам дека ќе...

Протестите кои почнаа во Белград по обраќањето на српскиот претседател, Александар Вучиќ, кој најави нов полициски час поради влошената епидемиолошка состојба,траат длабоко...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com