Таг: тајна снимка

СДСМ: Зариба машината за лажни вести во ,,белииот дворец“

СДСМ испрати реакција по објавувањето на последниот тајно снимен разговор, во кој наводно Заев прифаќа рекет од 6 милиони евра.

Заев: Срамна манипулација со која се докажува дека гласот за ДУИ...

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, на македонски и на албански јазик на социјалните мрежи ја коментираше последната тајно снимена телефонска снимка на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com