Таг: тајни разговори

Втора грешка за два дена на монтажерите и нарачателите на пропагандните...

Порталот а1он пишува дека во два дена креаторите на снимките што се објавуваат за Зоран Заев, два пати ја згрешиле работата.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com