Таг: тања михајлова

В.Д. претседателката на Кривичен суд Татјана Михајлова поднесе оставка

Судијката Татјана Михајлова, која ја извршуваше функцијата вршител на должност претседател на Основниот суд Скопје 1, денеска попладне поднела оставка, дознава Плусинфо од судски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com