Таг: твнова

Груевски:Десетте пратенички групи во Собрание се за доброто на граѓаните

Груевски во гостувањето во „Отвореното студио“ на ТВ Нова кажа дека ВМРО-ДПМНЕ се подготвени веднаш да има предвремени парламентарни избори. Тој објасни и која...

СДСМ: Кочан се гони заради криминал,а не заради ТВНова

,,СДСМ како политичка партија секогаш се залагала и ќе се заложува за слобода на медиумите и објективно, професионално и непристрасно известување на медиумите. Апсурдни се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com