Таг: тврди

Директорот на ЈП ,,Државни патишта“ смета дека возачите не знаат да...

По бројните реакции на возачите кои не се снашле да влезат кон новата делница од автопатот Демир Капија- Смоквица, заради лоша патна сигнализација, директорот...

СДСМ тврди дека набргу ќе има претседател на Собрание и нова...

Демократските процеси во најбрзо време ќе продолжат со избор на нов претседател на Собранието и мандатат за формирање нова Влада според мнозинската волја на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com