Таг: тв интервју

ВИДЕО од првото тв интервју:Нуклераните шифри делувале отрезнувачки на Трамп

Телевизијата "ABC" го направи првото тв интервју со американскиот претседател Доналд Трамп и тоа шетајќи се со него низ Белата Куќа. Како што пренесуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com