Таг: тв пинк

Експлодира возило на уште една водителка на ТВ Пинк

Вчера попладен околу 13 и 30, во Белград, експлодирал ,,Голф“, управуван од таткото на познатат српска водителка Маријана Мичиќ, вработена во ТВ Пинк. Ова е...

Силна експлозија го разнесе џипот на водителка на реално шоу на...

На подрачјето на белградска Автокоманда, утрината одекна силна експлозија, во која буквално е разнесен и уништен џипот на водителка на телевизијата Пинк. Во експлозијата...

Чедомир Јовановиќ ,,излуде“ во емисија со историчарот Саша Адамовиќ (видео)

Долгогодишниот лидер на ЛДП, Чедомир Јовановиќ, беше гостин во емисија на Пинк телевизија, заедно со историчарот Саша Адамовиќ, кој порано беше челен на Народна...

Груевски за ТВ Пинк:Мнозинството Македонци ќе бидат опозиција, а мнозинството...

СДСМ сака по секоја цена да дојде на власт, иако ги изгуби изборите. Најголемиот број од гласовите на Македонците отидоа кај ВМРО-ДПМНЕ, а СДСМ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com