Таг: тв шења

ЗНМ и Заев побараа да се казнат симпатизерите на ДУИ кои...

Здружението на новинари на Македонија ги осудува заканите на симпатизерите на Демократската унија за интеграција кон екипата на Телевизијата Шења, кои вчера беа попречени...

Илија Димовски во двојазична емисија на ТВ Шења го нарече Зекири...

На ТВ Шења се одржа дебата во која учествуваа Илија Димовски од ВМРО ДПМНЕ, Мухамед Зекири од СДСМ и Фадил Зендели од Беса. Емисијата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com