Таг: тв21

Лазаревска, Николовски и Синани во ,,Клик Плус“ за грчо-македонските преговори за...

На 22.03.2018 година, во пресрет на средбите на грчкиот министер за надворешни работи Никос Коѕијас со македонскиот државен врв во Скопје, а во контекст...

Стојановски: За работно место во ВМРО ДПМНЕ се бараа од 2.500...

Гоце Стојановски,  еден од ветераните на оваа партија, синоќа во емисијата Клик-плус на ТВ 21, објави сериозни и скандалозни обвинувања за случувањата во оваа...

Шекеринска:Лудилото на ВМРО ДПМНЕ нема граници,мене практично тројца досега велат дека...

,,Факт е еден, дека ме нападнаа двајца, практично координирано, иако и двајцата сакаа повеќе штета да направат. Втората беше полоша, кога еден човек со...

Се случи чудо:ВМРО ДПМНЕ почна да оди на дебати (видео)

И тоа се случи. ВМРО ДПМНЕ почна да оди на дебати. И тоа со еден од клучните играчи, којшто во изминатите години владеење на...

Ахмети: Без прифаќање на Платформата, нови избори

Лидерот на ДУИ Али Ахмети во интервју на тв21 најави дека не се исклучени нови парламентарни избори. Тој најави дека ќе преговараат за нова...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com