Таг: телохранител

Телохранител на Трампови со својата протетичка рака ја остави во чудо...

Не престануваат анализите на секој детал од фотографиите, снимките, изразите на лице, мимиките, насмевките, покретите на новиот американски претседател Доналд Трамп и неговото семејство....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com