Таг: теодора џехверовиќ

Српска ,,задругарка“ го налути епидемиологот д-р Предраг Кон

Српскиот епидемилог, д-р Предраг Кон, кој воедно е и член на Кризниот штаб за борба против Ковид 19, испрати предупредувачко писмо до...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com