Таг: теретана

СДК:МВР ја има СМС пораката што Мицкоски ја испратил на полициски...

Порталот Сакам да кажам објави дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски не само што му се јавил на дополнителниот помошник-министер во Одделот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com