Таг: теретани

Со посебни протоколи од петок започнуваат со работа теретаните и затворените...

На денешната седница Владата донесе одлука, од петок, 26 јуни, угостителските објекти да можат да работат и во внатрешноста на објектите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com