Таг: теута арифи

Теута Арифи министерка за надворешни работи во идната Влада?

,,Политичарка која во новата македонска Влада би можела да биде министер за надворешни работи“. Вака српскиот весник ,,Политика“ во својот последен број го најавува интервјуто...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com