Таг: тиранска влада

ВМРО ДПМНЕ: Заев прифаќа Тиранска Влада само да дојде на власт

  „Усвојување заедничка и обврзувачка Резолуција во Собранието на Република Македонија со која Владата на Република Македонија се обврзува активно да се вклучи во процесот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com