Таг: тони менкиноски

Адвокатот Тони Менкиноски на судењето за ,,Шпански скали“ дојде со маска...

Адвокатот на Миле Јанакиески во процесот ,,Шпански скали“, Тони Менкиноски, кој воедно е и функционер на ВМРО ДПМНЕ, дојде со ,,патриотска“ заштитна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com