Таг: тони трајковски

Коце Трајановски не бил присутен кога Трајковски бил нападнат

По информацијата дека поранешниот градоначалник на Скопје, Коце Трајановски, бил со Тони Трајковски кога тој бил нападнат во Гази Баба, стигна објаснување...

Недостижна правда: Трајковски тепан, Апелација ги укина пресудите за Мијалков и...

Правдата за криминалите што беа објавени и гислушнавме преку т.н. бомби, преточени преку обвиненија од СЈО, од ден на ден е се'...

Приведен советникот во општина Куманово Тони Трајковски кој го влечеше Села...

Вчера во Куманово е приведен Тони Трајковски, еден од осомничените за претепувањето на пратеникот Зијадин Села, кој, на видеото што беше денеска дитрибуирано, се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com