Таг: топло ладно

Ахмети без дозвола од ВМРО ДПМНЕ нема намера да прифати собраниска...

Лидерот на ДУИ Али Ахмети смета дека не треба да се свика седница на собранието без претходен договор меѓу партиите. Тој во неговото интервју...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com