Таг: трампоизација

Американската јавност со вчудовиденост гледа на ТРАМПОИЗАЦИЈАТА на Белата куќа

Откако познатата Овална соба ја ,,позлати,, , ги смени теписите, го ,,врати,, Винстон Черчил и го закачи портретот на Роналд Реган, во Америка не...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com