Таг: транзит

Тест за Ковид 19 на грчка граница за сомнителни патници и...

Српскиот министер за трговија и туризам, Расим Љајиќ, не им советуваше на српските граѓани да патуваат во Грција на одмор, иако границите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com