Таг: трафостаници

Струмичките трафостаници добија уметнички графити

Вообичаено грдите трафостаници низ градовите, во Струмица добија сосема поинаков лик со мали уметнички дела и графити.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com