Таг: Трајанов

Демократски сојуз достави нов предлог за СЈО

Демократскиот сојуз го достави својот предлог Собранието повторно да ги разгледува измените на Закон за СЈО и за заштита на сведоци. Во соопштението известуваат: ,,Демократскиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com