Таг: трајче нешковски

Партиските другари се простија од прерано починатиот доктор Трајче Нешковски(видео)

Во СДСМ денеска се одржа комеморација по повод трагичната прерана смрт на нивниот партиски колега и другар, Трајче Нешковски.

Николовски:Здравствениот систем загуби врвен професионалец

Колеги, пријатели и партиски другари се простуваат од младиот доктор Трајче Нешковски од Гостивар. Тој почина попладнето во сообраќајна несреќа што се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com