Таг: тркала

Фатени крадци на тркала од автомобили

Полицијата откри организирана група кој крадела тркала од автомобили, а потоа ги препродавале на нелегални вулканизерски сервиси. Крадците оперирале на подрачјето на Аеродром, Центар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com