Таг: тркало

Камионџија влечел неколку километри автомобил под задното тркало без да...

Си-Ен-Ен објави видео од граѓанин кој снимил неверојатна случка на патиштата во Америка. Имено, камионџија не забележал дека под задното лево тркало има заглавено...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com