Таг: тролови

Фејсбук отстрани тролови од Македонија платени да шират лажни вести за...

Т.н. тролови платени вмрежено да шират лажни вести на Фејсбук, изминатиот период се откриени од управата на Фејсбук во Македонија и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com