Таг: трубина

Трибината на Заев во Демир Хисар помина без градоначалникот Марјанче Стојановски

Претседателот на СДСМ и Премиер, Зоран Заев, се обрати пред преполната сала во Демир Хисар, повикувајќи ги сите да излезат и да гласаат ЗА...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com