Таг: тукушто почнавме

Шеќеринска: Имаме заедничка цел, но тукушто почнавме да разговараме(видео)

Заменик претседателот на СДСМ Радмила Шеќеринска по средбата со ДУИ рече дека не се точни информациите во јавноста дека е се договорено со ДУИ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com