Таг: туристичко-угостителски сектор

Владата ќе го поддржи туристичко-угостителскиот сектор со 7,5 милиони евра

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска одржа работен состанок со претставници на туристичко-угостителскиот сектор. На состанокот министерот ја презентираше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com