Таг: турска амбасадорка

ВМРО ДПМНЕ: Не заради СЈО,Преговорите со ДУИ пропаднаа бидејќи ги одбивме...

Во најновото соопштение од ВМРО ДПМНЕ во кое широко се прераскажува средбата на партискиот лидер  Никола Груевски со амбасадорката на Република Турција Еркал Кара,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com