Таг: уапсени грујевски

Уапсени бегалците Горан Грујевски и Никола Бошкоски

Полицијата вечерва ги уапси двајцата осомничени во случаи на СЈО, кои неколку месеци се во бегство, Горан Грујевски и Никола Бошкоски. Како што се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com