Таг: убиство киев

Обновоно: Сепак нема Македонец меѓу атентаторите на црногорскиот мафијаш во Киев(видео)

Тројца Балканци се уапсени како осомничени дека стојат врз атентатот што вчера беше направен во Киев врз водач на мафијашки клан од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com