Таг: убијат

СНН: Што ако го убијат Трамп на инаугурацијата?

Во очи инаугурацијата на 45 американски претседател Доналд Трамп, телвизијата СНН ја разгледа варијантата, предвидена со Устав во случај на убиство на претседателот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com