Таг: удрил

Еден од патниците успеал да излезе од возилото пред да удри...

На 22.07.2018 година околу 11,45 часот во с.Романовце-кумановско на обележан железнички премин со поставени сообраќајни знаци, товарен воз кој сообраќал на релација Табановце-Гевгелија удрил...

Се бара црн ,,VW TOUAREG” со швајцарски таблички ,,ZH…” кој удрил...

Вчера, на патот Охрид-Кичево , се случила тешка сообраќајна несреќа, во која црн ,,VW TOUAREG" со швајцарски таблици ,,ZH...", удрил во мотоциклист и избегал од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com