Таг: улици и патишта

Шилегов го разреши директорот на ЈП ,,Улици и патишта“ откако тој...

,,Дозволете ми да ја известам јавноста дека досегашниот директор на ЈП ,,Улици и патишта“ - Скопје денес е разрешен од фунцијата“-напиша кусо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com