Таг: умре

Уште еден коњ колабираше и умре на улица!

Фотографии со паднат коњ на улица, според очевидци, најверојатно веќе мртов, денеска се објавени на социјалните мрежи. Немилиот настан...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com