Таг: унгарска влада

Макфакс: Унгарската влада му дозволила на Груевски да поднесе барање за...

Унгарската влада за Макфакс вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com