Таг: уништена бомба

ВИДЕО:Во Белград уништена бомба од 500 килограми од Втора светска...

Во Белград на едно од градилиштата на проектот ,,Белград на вода“ е уништена бомба од Втора светска војна, која пред два дена беше пронајдена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com